Świat Koni

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
22 lipca 2019 (Poniedziałek) godz. 01:29
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 12000 zł.

ZANGERSHEIDE 2017 / MAAIK KWPN / EQUADOR/ VOLTAIRE * FILMY*

Imię: MISS DIAVOLLA H Z

Płeć: klacz

Rasa: hol

Maść: gniada

Urodzony: 2017

Matka: /HUN/Hiszpański Rytm/Etat (218 Dahoman X)

Ojciec: MAAIK KWPN / EQUADOR/ VOLTAIRE

WPISANA DO KSIĘGI ZANGERSHIDE.
PIEKNA KLACZKA Z BARDZO DOBRYM RUCHEM, NIESAMOWITĄ LEKKOŚCIĄ W CHODACH, ZWINNA I BYSTRA. DUŻE predyspozycje do skoków, wkkw.
OD STRONY MATKI : DAHOMAN, Shagya, AQUINO II I INNE SŁYNNE KONIE.
Matka siwa.Z doskonałą techniką w skoku- poprawia zadem, szybka i dokładna.

OJCIEC (zdj w skoku gniady)- Maaik to holenderskiej hodowli ogier, jego ojcem jest Equador, który z kolei jest synem Voltaire. Matka Maaika to klacz Goof po Leegat. "Majkel" razem z grupą innych młodych ogierów do Polski został zakupiony przez Jerzego Jaremkiewicza - ówczesnego dyrektora Stada Ogierów w Starogardzie. W wieku 3 lat ukończył ZT w Sopocie, później pozostał dalej w Sopocie w tak zwanym sportowym zakładzie treningowym. Jako 5 latek powrócił do Stada, gdzie jego jeźdźcem został Grzegorz Psiuk. Później Maaik został zakupiony przez pana Marka Romanowskiego. Swoją karierę sportową kontynuował pod Marleną Kraśnik, która doprowadziła go do konkursów klasy C. Jako 7 latek rozpoczął starty pod Krzysztofem Ludwiczakiem. Pozniej przez krótki czas dosiadała go Weronika Sołtysiak odnosząc kilka sukcesów w konkursach juniorskich. W duże konkursy Maaika wprowadził Łukasz Appel z powodzeniem startując w konkusach Grand Prix. Poźniej drobna kontuzja zmusiła do wycofania ogiera ze sportu. Po powrocie na parkury dosiadał go Andrzej Lemański,a później Tomasz Klein. Pod tym ostatnim zawodnikiem Maaik odniósł najwięcej sukcesów w konkursach Grand Prix w Polsce i na arenie międzynarodowej, w Halowym Pucharze Polski Seniorów, w Mistrzostwach Polski Seniorów. Para w 2007 roku zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy w Manheim. Ostatnie zawody Maaika to pięciogwiazdkowe CSIO w La Baule, gdzie miał bronić polskich barw w konkursie Superligi. Niestety podczas pierwszego konkursu doznał bardzo groźnej kontuzji. To przyczyniło się do decyzji o zakończeniu kariery sportowej. 

RODOWÓD:
https://www.sporthorse-data.com/pedigree/miss-diavolla-h-z

 

FILMY:
https://www.youtube.com/watch?v=CRtbQIqUQtU

https://www.youtube.com/watch?v=3m-O6j-f1BI

Kontakt

tel.784137498

Ogłoszenia promowane
cena:
45000 zł zł
Sprzedam wałacha kl. P ...
Matka: Lukka
Ojciec: Ajbek