Świat Koni

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
10 grudnia 2018 (Poniedziałek) godz. 07:29
Banner Banner Banner Banner Banner Banner

Ogierek (Clipper/Connor/Cassal/Cassini II)

Rasa: hol

Maść: gniada

Urodzony: 2018-05

Matka: CASSINI II,CAPITOL I, CLINTON, CORRADO I

Ojciec: CLIPPER ,Connor, Casall, Cassini I, Caretino, Cor de la bryere, Capitol I

Na sprzedaż świetnie zapowiadający się , w bardzo dobrym typie ogierek rasy holsztyńskiej. Źrebak bardzo dobrze rusza się we wszystkich 3 chodach, co nie umknęło komisji niemieckiej na II Czempionacie źrebiąt holsztyńskich w Róży. Otrzymał tam premie źrebięcą- fohlenpramie.


Jego ojciec Clipper to wice czempion 100 dniowego zakładu dla ogierów w Bielicach w 2016 roku. Clipper to ogier o świetnej technice skoku, a potwierdzeniem tego jest uzyskanie najlepszej oceny z 16 koni za skoki luzem podczas próby dzielności w Bielicach 9,0 pkt./ 10 pkt.

Jako reproduktor, przekazuje potomstwu swój doskonały, elastyczny ruch oraz wspaniały charakter.


Matka źrebaka to klacz z topowym holsztyńskim pochodzeniem. Znajdziemy tu sławy takie jak : Cassini II, Capitol I, Clinton, Corrado I. Na I Czempionacie źrebiąt holsztyńskich otrzymała premię hodowlaną. Jej pierwszy źrebak (z rocznika 2017) otrzymał również uznanie komisji niemieckiej w szczególności za ruch i typ otrzymując premię źrebięcą.


W rodowodzie od strony ojca znajdujemy również wybitne skokowe konie, których nie trzeba przedstawiać, m.in. : Connor, Casall, Cassini I, Caretino, Cor de la bryere, Capitol I.


Ogierek jest regularnie werkowany, odrobaczany, codziennie padokowany, nauczony chodzenia na uwiązie oraz podawania nóg. Żrebak bardzo pojętny, o mądrej głowie. Bardzo szybko się uczy. 

Źrebak znajduje się w województwie kujawsko-pomorskim , powiat Tucholski.

Rodowod : https://www.bazakoni.pl/database,op-show_tree,horse-403867.html
Film : https://youtu.be/WIu1k1x-lKY
Film Clipper : https://youtu.be/4TZwSt0Bk9k


Kontakt

504203880

Ogłoszenia promowane
cena:
18000 zł
ZANGERSHEIDE 2017 ...
Matka: CANDIAVOLO/ CANTUS - GRAF STEPP/ GRAF GRANNUS - FIVE STAR CAMPxx
Ojciec: DONALD Z / DIAMNT DE SEMILLY
cena:
1zł zł
Trening koni do MPMK
cena:
75000 zł
Amaretto dressage ...
Matka: Arnika
Ojciec: Levistano