Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 900 zł.

CAMIREZ Old. (Con Capitol Holst. x Ex Libris x Corso Holst.)

Imię: CAMIREZ Old.

Płeć: ogier

Maść: gniada

Urodzony: 2003

Wzrost: 171 cm

Matka: Calexia Old. (Ex Libris x Corso Holst.)

Ojciec: Con Capitol Hols. (CONTENDER Holst. x Capitol Holst.)

CAMIREZ to kolejne pokolenie słynnego ogiera CONTENDER, który w rankingu WBFSH 2007r zajmuje bardzo wysokie II miejsce wśród najlepszych reproduktorów skokowych świata.
Potomstwo ogiera Contender (ok. 1400 sztuk w samych Niemczech !) wygrało blisko 4 miliony euro (sic!). Ojciec Camireza - Con Capitol jest jednym z młodszych ogierów uznanych w Związku Oldemburskim.
Wśród naszych niemieckich sąsiadów, u których bardzo rozwinięty jest rynek sprzedaży koni, począwszy od źrebiąt, poprzez ogiery, konie sportowe, kończąc na klaczach stadnych, bardzo ważnym sposobem oceny danego reproduktora jest sprzedaż jego potomstwa na oficjalnych aukcjach związkowych. Con Capitol może pochwalić się synem - Con Capilot, który podczas elitarnej aukcji koni westfalskich osiągnął rekordową cenę 190 tysięcy euro. Ten 3-letni ogier oceniony został jako wielce obiecujący koń skokowy.
Con Capitol z tytułem Czempiona ukończył 30 dniowy test w Vechcie, otrzymując wysokie noty zarówno za skoki (9,4 pkt.), jak i za ujeżdżenie (8,1 pkt.). Mimo, iż do hodowli został dopuszczony w 2002r. już może się poszczycić dwoma uznanymi synami.
CAMIREZ po żeńskiej stronie rodowodu posiada cenionego w Niemczech holenderskiego ogiera Ex Libris, którego matka- klacz Aphrodite, należy do bardziej znanych klaczy w Holandii, wielokrotnie wygrywała wystawy hodowlane, a za zasługi KWPN nagrodziło ją tytułami keur i pref.
Potomstwo ogiera Ex Libris dziedziczy po dziadku - pełnej krwi ogierze Elan - głęboką klatki piersiowej, chęć do pracy i ... wyraziste, eleganckie oko.
CAMIREZ został zimbredowany na sprawdzonego w hodowli niemieckiej holsztyńskiego Calipso II, który wprowadził do hodowli hanowerskiej krew Cor de la Bryere.
CAMIREZ ukończył w pierwszej dziesiątce ZT w Białym Borze, gdzie zwracał uwagę, między innymi, jakością galopu.

KRYCIE NATURALNE
ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIENIA KLACZY NA CZAS STANÓWKI
WYSYŁAMY TAKŻE ŚWIEŻE NASIENIE

 

Kontakt

605 103 625