Pod koniec lutego konie należące do Emanuela Andrade i jego rodziny zostaną wystawione na sprzedaż podczas aukcji internetowej.

 

W listopadzie ubiegłego roku FBI dokonało zajęcia majątku należącego do Alejandro Andrade, ojca wenezuelskiego zawodnika, Emanuela Andrade (TUTAJ). Obok nieruchomości i pojazdów, skonfiskowano także 17 klasowych koni, startujących na zawodach najwyższej rangi. Teraz Departament Skarbu USA przy współpracy z domem aukcyjnym CWS Marketing Group, wystawił 14 z nich na internetowej aukcji, która odbędzie się w dniach 19-26 lutego 2019 roku. Na sprzedaż wystawiony został m.in. 12-letni wałach BOY IV (Sandro Boy – Lansing), który wyhodowany został przez Sandrę Piwowarczyk.

 

Wszystkie konie znajdują się obecnie w ośrodku Delray Equestrian Center na Florydzie, gdzie mają zapewnioną doskonałą opiekę. Ich treningiem zajmują się profesjonalni jeźdźcy – w pierwszych tygodniach wszystkie konie pracowały wyłącznie ujeżdżeniowo, ale obecnie rozpoczęły one także treningi skokowe. Pod koniec stycznia zainteresowani kupcy będą mogli umawiać się na jazdy próbne by mieć możliwość zapoznania się z końmi.

 

Więcej informacji na temat aukcji i koni: https://www.cwsmarketing.com/?p=7456