Rozegrano konkursy w klasach: LL z trafieniem w normę czasu; L dwufazowy; P o wzrastającym stopniu trudności z jokerem; N dokładności z rozgrywką i C zwykły. W konkursie klasy P spośród 35 startujących zawodników, 12  uzyskało maksymalną ilość 44 punktów, a zwyciężyła Beata Strzałkowska na Leonardo da Vinci z KJ Cavallo Bonin.


Beata Strzałkowska i Leonardo da Vinci

Drugie miejsce zajęła Ewelina Kostrzewska na Szajtanie z JKS Koszalin, a trzecie Martyna Kołodziejczak i Dora z KJ Cavallo Bonin. W klasie N 11 par zakwalifikowało się do rozgrywki i 4 spośród nich przejechały parkur na czysto. Zwyciężył Jan Bobik na Czarze z LKS Dragon Nowielice. Drugie miejce zajęła Beata Strzałkowska na Cotton Club, trzecie Ewelina Kostrzewska na Szajtanie, a czwarte Marzena Chociej na Tutti Frutti z JKS Tornado Szczecin.


Jan Bobik i Czara

W klasie C wystartowało 13 par. Pierwsze miejsce zajęła Beata Strzałkowska na Alcatraz, jedyna para, która pokonała parkur na czysto. Cztery pary miały po jednej zrzutce. Drugie miejsce zajął Artur Sobolewski i Kwartał z KJ Gryf Biały Bór, trzecie Julia Bieganowska i Caprice z JKS Tornado Szczecin, czwarte Artur Sobolewski i Barycza, a piąte Adam Nicpoń i Carpina z KJ Agro-Pol Trzebiatów. W sumie publiczność obejrzała 151 przejazdów, 51 zawodników  i 81 koni z 22 klubów.


Beata Strzałkowska i Alcatraz


Artur Sobolewski i Kwartał


Julia Bieganowska i Caprice

Fot. Zofia Halina Jezierska ( zofjez@wp.pl )

Komplet wyników w dziale "WYNIKI"