Następnie  rozegrano konkursy w klasach LL, L, P, N i C. W konkursie klasy LL rozegranym jako konkurs dokładności z trafieniem w normę czasu zwyciężył Kamil Rajnert i Sex z KJ Hubertus Biały Bór, a drugie i trzecie miejsce zajęła Natalia Miarka na Ursusie z UKJ Karmen Niekłonice.
   W konkursie kl. L z oceną stylu jeźdźca Dawid Adamelak na Tenorze z JKS Dako-Galant Skibno uzyskał wynik 2,5 pkt.  W konkursie kl. L dwufazowy 17 zawodników zakwalifikowało się do drugiej fazy. Zwyciężył Sławomir Polikowski i Ordon z KJ Agro-Pol Trzebiatów. Drugie miejsce zajął Jakub Jarecki i Darwin z KJ Hubertus Biały Bór, a trzecie Joanna Grosicka na Teksasie z JKS Dako-Galant Skibno. 
   W klasie P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem pierwsze miejsce zajął Kamil Rajnert i Chiwien, drugie miejsce wywalczył Jan Bobik i Indira z LKS Dragon Nowielice, a trzecie Joanna Sokołowska i Kaszmir z KJ Lotna Słupsk.
   W konkursie klasie N , do drugiej fazy zakwalifikowało się 11 zawodników. Wygrała w pięknym stylu Kamila Kuśmierkowska na Dentonie z KJ Dąb Dębno. Drugie miejsce zajął Krzysztof Tarasek na Carpiano z KJ Koncepta Szczecin, a trzecie Adam Nicpoń i Amaranthus z KJ Agro-Pol Trzebiatów.
   W konkursie kl. C spośród 15 startujących zawodników, pięciu zakwalifikowało się do rozgrywki. Zwyciężył Jacek Bobik na Taunusie z KJ Hippika Polonia Słupno. Drugie miejsce zajęła Kamila Kuśmierkowska na Dentonie, a trzecie Adam Nicpoń i Lassini. W sumie publiczność obejrzała 169 przejazdów, 62 zawodników, na 84 koniach z 17 klubów.