Największym zainteresowaniem cieszyły się eliminacje dla koni 4 – letnich. Z 13 koni, które oceniał p. Sławomir Pietrzak, aż 9 uzyskało wynik minimum 6,8 pkt. Kwalifikacje również uzyskały konie startujące w kategorii 5 – cio i 6 – cio latków.

   Pogoda dopisała, w lekkim słońcu sobotniego popołudnia liczna, jak na zawody ujeżdżeniowe,  publiczność mogła obejrzeć zawodników startujących w zawodach regionalnych. W finałowym konkursie CC – 4 poziom był bardzo wyrównany i pierwsze miejsce ex quo przypadło dwóm parom – Annie Marii Weber na Norycie i Ryszardowi Sabiotvi na Fidesie.
Choć frekwencja w tym roku była nieco mniejsza (łącznie obejrzeliśmy 55 przejazdów), jak zawsze u „Sobieskich” wszystko było dopięte na ostatni guzik i zawody przebiegły w miłej oraz serdecznej atmosferze. Aż żal, że tak dobrze przygotowany klub zawody organizuje tylko raz w roku.

   W ujeżdżeniu, bo na skoki gospodarze zapraszają 29.08 – odbędą się ZR-B zaliczane również do klasyfikacji Ligi Mazowsza. Miejmy nadzieję, że kapryśna ostatnimi czasy pogoda również i w czasie zawodów skokowych dopisze.

N.D.