Jadąca jako ostatnia w drugim nawrocie, mająca przewagę jednej zrzutki,  Agniszka Cecuga, … zrzuciła ostatnią przeszkodę. Tym samym doszło do rozgrywki o złoty medal między trzema zawodnikami. Wygrała ją, dobrze spisująca się podczas całych zawodów Franceska Santoni (Hubertus Lusowo), na wspaniałym Bolero. Drugie miejsce przypadło zawodniczce KJ Aromer Józefin Agacie Stryjkowskiej na koniu Manchester. Najmniej doświadczona w tym gronie Agnieszka Cecuga, debiutująca w tej randze imprezie na koniu Cashel, tym razem musiła zadowolić się medalem brązowym. W pozostałych kategoriach wygrywali dzisiaj:
A2 – Anastazja Broniatowska z PPK Warszawa
C – Aleksandra Grzybkowska z KJ Dominanta Kicin
E – Dagmara Piętka z Krakusa Kraków
Dzieci – Urszula Kalicińska z WKJ Warszawa.

Znamy już pierwszych tegorocznych medalistów Halowego Pucharu Polski Dzieci i Młodzieży. W Jaszkowie rozegrano pierwsze z ośmiu zaplanowanych finałów.

Szczególnie ciekawe i zacięte były pojedynki grup, gdzie startowali najmłodsi na najmniejszych kucykach. Tam do rozgrywek awansowali tylko ci, którzy wszystkie parkury pokonali bezbłędnie:

W grupie A1 (dzieci w wieku 9-11 lat na kucach o wzroście do 120 cm) medale zdobyli:

•    Brązowy - Joanna Skrzypczak KJ CH Jaszkowo

W kategorii Dzieci II (zawodnicy w wieku 12-14 lat rozpoczynający karierę na dużych koniach) nikomu nie udało się dowieźć do końca czystego konta. W rozgrywce o medale wystartowała trójka, która miła po 12 punktów karnych. Ostateczna klasyfikacja przyniosła następujące rozstrzygnięcie:

•    Złoto -  Maja Żytkowicz - WLKS Krakus Kraków
•    Srebro - Michał Koryzna - LKJ Abaria Iwno
•    Brąz - Julia Maksymowicz - Bez przynależności klubowej

Dziś kolejne finały. Najciekawszym z nim będzie z pewnością ten grupy najbardziej prestiżowej D (zawodnicy do lat 16 na koniach o wzroście do 148 cm).