Do rywalizacji staną pary uczestniczące w siedmiu rundach. Organizator zawodów Centrum Szkolenia Jeździeckiego COVAL Biały Bór postanowił zwiększyć pulę nagród o 7 tyś. złotych! Ponadto każdy uczestnik zawodów otrzyma czaprak ujeżdżeniowy. Pula nagród wynosi 30.000 zł!

    W sobotę po konkursach odbędzie się spotkanie z Panią Katarzyną Milczarek, gościem specjalnym imprezy. Nasza czołowa dresażystka odpowie na pytania naszych zawodników dotyczące szkolenia koni w tej dyscyplinie.

    Także w sobotę  organizatorzy zapraszają na prawdziwie myśliwski poczęstunek wszystkich uczestników zawodów oraz na taneczną imprezę Mikołajkową, którą poprowadzi profesjonalny DJ.

    Uwaga, organizatorzy postanowili rozegrać w sobotę dodatkowy konkurs klasy P3, dla zawodników, którzy potrzebują zagrania do II klasy. (konkurs nie zaliczany do klasyfikacji rundy)