Zawody miały rangę międzynarodową, niestety zawodnicy z zagranicy nie dopisali, jednak te zawody posiadały akcent międzynarodowy, a był nim sędzia z Czech Jiri Kunat. Przy okazji CAI były rozgrywane również konkursy dla klas ogólnopolskich.
   Zwycięzcą klasy C-1 (CAI) został Bartłomiej Kwiatek, z przewagą ponad 28 punktów nad Ryszardem Gilem, na trzeciej pozycji uplasowała się Weronika Kwiatek.
   W klasie C-2 (CAI), najlepszym powożącym okazał się reprezentant KS Idmar Krajkowo - Adrian Kostrzewa, niecałe 4 punkty za nim Jacek Kozłowski i trzeci Sebastian Bogacz.
   W narodowych konkursach klasę C-1 wygrał Maciej Forecki z Pacem, drugi był Ryszard Gil, trzeci - dawno nie oglądany - Przemysław Zabłocki.
   W narodowej klasie C-2 Adrian Kostrzewa ustąpił miejsca Jackowi Kozłowskiemu.
   Klasa L-1 to zwycięstwo Piotra Woźniaka, drugi Bartek Kwiatek i trzeci ponownie Piotr Woźniak.
   Puchar za pierwsze miejsce L-2 przypadło Rafałowi Parkitnemu, przed początkującym Krzysztofem Maciakiem.
   W Klasie N-1 dwa pierwsze miejsca wywalczyły kucyki, pierwszym był Erdyl Celebration z Moniką Święcicką, drugi Quicksilver z powożącym Adrianem Kostrzewą, trzecie miejsce to Bartłomiej Kwiatek z pięcioletnim Jurandem.
   W czwórkach Piotr Mazurek i w N-2 Tomasz Jankowiak startujący jako jedyni w swoich klasach "ku zaskoczeniu" obaj wygrali, nie tylko wyszystkie trzy próby ale i całe zawody.