Drugie miejsce wywalczył Adrian Kostrzewa z klaczą Laszka, trzecie miejsce przypadło Ryszardowi Gilowi ze zdobywcą wielu medali, wałachem Bogacz.
   W klasie, która walczyła o medale, chęć do walki zgłosiło jedynie 7 zaprzęgów z czego zawody ukończyło 5 par.
   4. najbardziej nielubiane przez zawodników miejsce zajęła Weronika Kwiatek, 5. Józef Graś.
   Jednym z dwóch zawodników, którzy nie ukończyli mistrzostw jest Mariusz Machnik, który podczas wczorajszego maratonu zaliczył upadek z bryczki po tym wydarzeniu zrezygnował z dalszej walki.
   Drugi to Maciej Forecki zajmujący po dwóch dniach drugie miejsce, zrezygnował z przystąpienia do próby zręczności mając na uwadze dobro konia, który po maratonie okulał.

Jednocześnie w Gogolewie rozgrywane były Mistrzostwa Polski Młodych Koni. W kategorii koni hodowli polskiej, 4-latki wygrał śląski ogier Drab (Hutor-Dama po Arsen), w 5-latkach śląski ogier Jurand (Latarnik-Jurysdykcja po Walim) obydwa te ogiery powożone były przez Bartłomieja Kwiatka. W kategorii 6-latków wygrał Bastion (Insider old-Bastylia sp po Lord Alexander old), którego przez MPMK przeprowadził Ryszard Gil.
   W kategorii koni hodowli zagranicznej w 4-latkach wygrał Aron (Uromast kwpn-Kedora kwpn), a w 5-latkach Zone (Moneymaker kwpn-Tonie kwpn) obydwa te konie startowały jako jedyne w swoich klasach i powoził nimi Piotr Woźniak.