Miło nam poinformować, że po czystym i szybkim przejeździe Paulina wraz ze swoją klaczą Chelsea-Blue wygrały piątkowy konkurs rundy koni 7-letnich, co zaowocowało zagraniem „wielkanocnego” Mazurka. Para ta w sobotnim finale zajęła 3. miejsce. Dobrze też zaprezentował się drugi koń Pauliny - 6-letni ogier Banjo Boy, który przez 3 dni nie popełnił błędu i zajmował dwa razy 4. miejsce, a w sobotnim finale uplasował się na 5. pozycji.
    Równie udane zawody miał Łukasz Koza ze swoimi końmi. Jego podstawowy El Camp zajął 4. miejsce w piątkowym konkursie Dużej Rundy, a w niedzielnym Grand Prix  (zaliczanym do Rankingu Rolexa) po bezbłędnym przejeździe w konkursie podstawowym, zakwalifikował się do rozgrywki. Niestety ryzykowny najazd na ostatnią przeszkodę spowodował zrzutkę i  w konsekwencji pozwolił na zajecie 10 lokaty. Startujący po raz pierwszy pod Łukaszem, Champion 5-latków z roku 2011, ogier Bijou Be w czwartkowym konkursie dla koni 6-letnich zajął 3. miejsce oraz zaliczył bezbłędny przejazd w sobotnim finale.