W rywalizacji zaprzÄ™gów jednokonnych Å›wieżo upieczony MP BartÅ‚omiej Kwiatek zajÄ…Å‚ II miejsce, wyprzedzajÄ…c na podium swoja siostrÄ™ WeronikÄ™.
   Powożący zaprzÄ™gami parokonnymi w Topolciankach (SVK) oprócz zwyciÄ™stwa w zawodach CAI-A walczyli również o punkty w klasyfikacji Golden Wheel Cup 2009.

Zawody w tej kategorii wygraÅ‚ nasz powożący, aktualny MP w tej kategorii – Jacek KozÅ‚owski. Na drugiej pozycji uplasowaÅ‚ siÄ™ brÄ…zowy medalista z Warki – Sebastian Bogacz.
   DziÄ™ki zwyciÄ™stwu w Topolciankach Jacek KozÅ‚owski zwyciężyÅ‚ w caÅ‚ym cyklu Golden Wheel Cup 2009.
   Po tegorocznym sukcesie BartÅ‚omieja Kwiatka w klasyfikacji zaprzÄ™gów jednokonnych to już drugie zwyciÄ™stwo polskiego powożącego w koÅ„cowej klasyfikacji Golden Wheel Cup.

W rywalizacji zaprzÄ™gów czterokonnych nasz jedyny reprezentant w tej kategorii – Piotr Mazurek uplasowaÅ‚ siÄ™ na 3 miejscu w klasyfikacji koÅ„cowej.

Serdecznie gratulujemy polskim powożącym!