W odległości około 40 km od stolicy Norwegii -  Oslo, w miejscowości Drammen, rozgrywane są zawody CSIO ***. Polskę reprezentowała w nich skromna, trzyosobowa drużyna w składzie:

• Mściwoj Kiecoń – URBANE
  • Piotr Sawicki – CABALLUS Z
  • Antoni Tomaszewski – TROJKA

Pomimo niepełnego składu nasza drużyna, rywalizując z 14 innymi zajęła w konkursie Pucharu Narodów wysokie, trzecie miejsce.
Zwyciężyła ekipa Szwajcarii z wynikiem 8 pkt. Drugie miejsce zdobyła z wynikiem 9 pkt ekipa Turcji.
    Pierwszy nawrot polska drużyna ukończyła z dorobkiem 6 pkt. Bez błędów ukończył swój przejazd Mściwoj Kiecoń. Również Piotr Sawicki nie zanotował na swoim koncie błędów na przeszkodach, a niewielkie przekroczenie normy czasu skutkowało 1 pkt. Z jednym błędem i niewielkim spóźnieniem zakończył swój przejazd Antoni Tomaszewski.
    W drugim nawrocie aktualny Mistrz Polski ponownie zakończył swój przejazd z czystym kontem. Jego koledzy z drużyny zanotowali po dwa błędy, pozwoliło Polakom z dorobkiem 22 pkt stanąć na najniższym miejscu podium, wyprzedzając  ekipy ze Szwecji i Danii (28 pkt).
   Wypada żałować, że nasza ekipa nie wystartowała w pełnym, czteroosobowym składzie.
Serdecznie gratulujemy ekipie tego dużego sukcesu!