W gonitwie uczniowskiej otwierającej mityng 12-letni Ouzbeks Du Panjshir pod Temurem Kumarbekiem Uulu mimo dużej straty w dystansie skutecznym finiszem na końcowej prostej wyszedł na prowadzenie i odparł atak 5-letniego No Neveur Saularie (Nikola Cyrkler), pokonując dużo młodszego rywala o szyję. Sześć długości za tą dwójką wyścig ukończyła Awrad Al Khalediah (Kateryna Suleymanova). Zwycięzcę dla stajni Lucky trenuje Cornelia Fraisl.

 

Trzyletnie folbluty w drugiej gonitwie dnia galopowały w zwartej grupie, którą prowadziła Kessi (Joanna Rychlak), a zamykał Roc’h Breizh (Jan Verner). Przed wejściem w ostatnim zakręt Roc’h Breizh przesunął się na drugą pozycję i na prostej próbował uciekać. Ze środka stawki finisz rozpoczął Dywizjon pod Andrzejem Mazurkiewiczem i pewnie zwyciężył, a z dalszej pozycji na trzecie miejsce finiszowała Mary Queen (Natalia Hendzel). Trenerem zwycięskiego konia reprezentującego stajnię Olek i Szymon jest Przemysław Łucki.

 

Zimbardo (Kumushbek Dogdurbek Uulu) podyktował tempo w gonitwie 4-letnich i starszych koni pełnej krwi angielskiej i wyprowadził stawkę na końcową prostą. Tutaj do walki włączyły się Polish King pod Janem Vernerem i Igraszka (Natalia Hendzel). Walka trwała do samego celownika, ostatecznie Polish King o trzy czwarte długości wyprzedził Zimbardo, za którym o szyję finiszowała Igraszka. Zwycięzcę dla stajni Junga trenuje Robert Świątek.

 

Pierwszą gonitwę dla trzyletnich koni czystej krwi arabskiej rozegrały między sobą Anything Goes pod Andrzejem Mazurkiewiczem i Zaman Muscat (Natalia Hendzel). Prowadzona przez swojego jeźdźca w dystansie na czwartej pozycji klacz Anything Goes dość łatwo na końcowej prostej objęła prowadzenie i nie oddała go do celownika. Zaman Muscat stracił do niej dwie i pół długości, a w takim samym odstępie za nim finiszowała Free Stajla (Ravshanbek Mannanbek Uulu). Zwyciężczyni reprezentuje stajnię Klang Racing, a trenuje ją Cornelia Fraisl.

 

Inter Holy Rock w pełni wywiązała się z roli faworytki i pod wodzą Kumushbeka Dogdurbeka Uulu łatwo wygrała milerski wyścig trzylatków. W znacznym odstępie za nią finiszowały Katy Star (Andrzej Mazurkiewicz) i Zanza (Natalia Hendzel), które na celowniku dzieliło trzy czwarte długości. Zwycięską klacz dla stajni Pegza Horse Racing trenuje Michał Borkowski.

 

Inter Approach dosiadany przez Kumushbeka Dogdurbeka Uulu poprowadził od startu i nie dał się wyprzedzić zbliżającej się z każdym metrem finiszowej prostej Dame Gladys (Nikola Cyrkler), osiągając celownik z przewagą 1¼ długości. Trzecia ze znaczną stratą przybiegła Gabriella Essence (Agnieszka Tokarek). Inter Approach reprezentuje stajnię Pegza Horse Racing, a jego trenerem jest Michał Borkowski.

 

Zamykającą mityng gonitwę eksterierową dla trzyletnich koni czystej krwi arabskiej wygrał prowadzący od startu Ember dosiadany przez swoją trenerkę Małgorzatę Kryszyłowicz. Druga pół długości za nim finiszowała Esmera (Petro Nakoniechnyi), trzeci w odstępie 11 dł. był Erede (Jakub Pavlicek). Zwycięzca reprezentuje barwy stajni Michałów.