Świat Koni - Twoje okno na konie, jeździectwo i sporty konne.

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 20000 zł.

KLACZ ZANGERSHEIDE Ur.2019 (HIPPICA KOH I NOOR X ROMMEL)

Imię: KOHRA BB Z

Płeć: klacz

Maść: gniada

Urodzony: 2019-06-16

Matka: RED ALLEGRA (ROMMEL X CLOUET)

Ojciec: HIPPICA KOH I NOOR (KANNAN X CORIANO)

Umiejętności: hodowla; skoki;

✴️‼️NA SPRZEDAŻ‼️✴️
KLACZ Ur. 06.2019 r. (HIPPICA KOH I NOOR/KANNAN X ROMMEL) doskonały prospekt do dużego sportu❗❗❗
✅PÓŁ SIOSTRA wałacha ROCKY (Caretello B x Rommel), który dwa lata z rzędu był  w składzie Polskiej Kadry Narodowej Skoków, z powodzeniem startuje w konkursach międzynarodowych (140), a w tMISTRZOSTWACH EUROPY 2019 w kategorii dzieci uplasował się w pierwszej dziesiątce klasyfikacji indywidualnej ❗❗❗ https://www.instagram.com/p/Bz4uQy0gYru/?igshid=1uzy205qdvl3h ,a w Mistrzostwach Polski w Skokach 2019 w kategorii Dzieci zdobył SREBRNY MEDAL.

✅Rodzice również sprawdzeni w sporcie, w konkursach na poziomie Grand Prix włącznie.
❇️HIPPICA KOH I NOOR OS. - niezwykle utalentowany syn ogiera Kannan (Voltaire x Nimmerdor), który od lat plasuje się w ścisłej czołówce rankingu WBFSH pod względem wyników sportowych potomstwa.
https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/1684514/hippica-koh-i-noor

❇️RED ALLEGRA - klacz rasy Sella Italiano po międzynarodowej karierze skokowej w barwach Polski oraz Austrii, wyjątkowo dzielna, skoczna i dokładna, o świetnym zdrowiu, w wieku 19 i 20 lat doskonale sprawdziła się również jako "koń profesor" startując z powodzeniem w konkursach do 125 cm pod amatorem oraz dzieckiem.
https://www.horsetelex.com/horses/pedigree/1670983/red-allegra
Jej córka jest bardzo kontaktowa, odważna, przezwyczajona do zabiegów pielęgnacyjnych, werkowana, odrobaczana, zaszczepiona na grypę, tężec i herpes, całodzienne padokowana w stadzie,  poprawnie zbudowana, z wysoko osadzoną szyją i mocnym zadem.
Klaczka jest zaczipowana i opisana, posiada paszport belgijskich ksiąg ZANGERSHEIDE, do odbioru. 

Kontakt

517322362