Świat Koni

Strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.

Akceptuję
16 czerwca 2019 (Niedziela) godz. 03:23
Banner Banner Banner Banner Banner Banner
Cena: 20000 zł.

Doświadczony wałach

Płeć: wałach

Maść: gniada

Urodzony: 2004

Wzrost: 166 cm

Umiejętności: skoki;

Na sprzedaż niezwykle urodziwy 15letni wałach rasy KWPN. Koń z powodzeniem startujący w zawodach o wysokości przeszkód od 100 do 130cm.
Niezwykle waleczny. Jest duży, ramowy i bardzo silny. Bardzo grzeczny w obsłudze codziennej jak i podczas zabiegów kowalskich czy weterynaryjnych. Nie ucieka, nie płoszy się. Pod siodłem bardzo spokojny. Pozostawiony bez uwiązania będzie stał i czekał na jeźdźca. Bardzo grzeczny w terenie. Zmiany nogi w galopie , ustępowania nie są mu obce i wykonuje je z chęcią.
Jest w pełni zdrowy. Koń posiada bardzo dobre pochodzenie. W rodowodzie m.in. Irco Polo, For Pleasure , Goldrian. Do oglądania w stajni pod Poznaniem po wcześniejszym umówieniu telefonicznym - 609020826. Proszę dzwonić na maile odpowiadam z opóźnieniem. Cena oczywiście podlega negocjacji. Filmiki tylko na adres prywatny po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.

Kontakt

Gerard tel.609020826

Ogłoszenia promowane
cena:
45000 zł zł
Sprzedam wałacha kl. P ...
Matka: Lukka
Ojciec: Ajbek
cena:
1000 zł
Vestari
Matka: U-Cascada
Ojciec: Vigo d\'arsouilles
Złota medalistka HPP ...
Matka: LA Jana
Ojciec: Corland