Hymn Polski został dziś odegrany na zawodach w Cervii. Nasi reprezentanci powalczą jeszcze dziś w Braunschweig.

 

Arezzo/ITA
Bardzo dobrze w Arezzo spisuje się 8-letnia klacz Conmina Blue PS. Dziś pod Andrzejem Opłatkiem zajęła 2 miejsce w konkursie 140 cm. Do zwycięzcy zabrakło jedynie 0,34 s. W konkursie 145 cm nasz zawodnik miał jeden błąd na Stakkatanie i uplasował się na 13 miejscu.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Braunschweig/GER
Na sobotę zaplanowano dwa konkursy o wysokości 150 cm. W pierwszym z nich Wojciech Wojcianiec na Naccord Melloni miał jeden błąd, a Jarosław Skrzyczyński na Jerico zjechał z parkuru z wynikiem 12 pkt. 

W drugim konkursie, który rozegrany został wieczorem, obaj nasi zawodnicy mieli po jednym błędzie. Jarosław Skrzyczyński na Jerico był 10-ty a Wojciech Wojcianiec na Chintablue 11-ty.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Cervia/ITA
Sporo czołowych miejsc zajęli dziś nasi reprezentanci na zawodach w Cervii. W konkursie dla koni 5-letnich bezbłędne przejazdy miały Monika Dulczewska na wałachu Quoquetudel Leccione i Izabela Vinckier na ogierze Cello Melloni i tym samym zajęły 1 miejsce ex aequo. W konkursie 6-latków Monika Dolczewska na klaczy Stoccarda di Vallerano zakwalifikowała się do rozgrywki i ostatecznie zajęła 8 miejsce. Adrianna Ostrowska i wałach Endless Love po dwóch bezbłędnych przejazdach uplasowali się na wysokiej 3 pozycji w konkursie 135 cm z rozgrywką. Trójka naszych zawodników nie miała błędów w konkursie 120 cm – zwyciężył Jan Dominik Chrzanowski na Meadow, druga była Adrianna Ostrowska na klaczy Andora a Joanna Jankowska na Gambit-O zajęła6 miejsce.

 

Wyniki: TUTAJ

na zdjęciu:  Izabela Vinckier na ogierze Cello Melloni