Dla chętnych istnieje możliwość przystąpienia do egzaminów na instruktora szkolenia podstawowego PZJ oraz zdobycia uprawnień międzynarodowych „Level 1”

  • Termin: 14-31.10.2009
  • Cena kursu: 2.500 zł

   Cena obejmuje: zajęcia dydaktyczne, zajęcia praktyczne – jazda konna, zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie w trakcie kursu i egzaminu jeździeckiego. W cenę kursu wliczona jest opłata za boks i wyżywienie w przypadku przyjazdu z własnym koniem. W sytuacji, gdy uczestnicy nie mają możliwości przyjazdu z koniem prywatnym, Klub zapewnia konie na miejscu.

   Ukończenie cyklu szkoleniowego oraz zdanie egzaminu zgodnie z aktualnym stanem prawnym jest podstawą do nadania państwowych uprawnień zawodowych instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością „jazda konna” i upoważnia do samodzielnego prowadzenia zajęć w ośrodkach jeździeckich, klubach itp.

   Program kursu obejmuje część specjalistyczną, ćwiczenia praktyczne prowadzone na ujeżdżalni oraz część ogólną. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani trenerzy i wykładowcy, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie, a także doświadczonymi jeźdźcami.

W ramach kursu:

  • Poszerzony program – zajęcia obejmują zakres materiału kursu na stopień instruktora szkolenia podstawowego PZJ.
  • Codzienna jazda konna pod okiem instruktora PZJ lub trenera.
  • Profesjonalna kadra – wszystkie zajęcia prowadzone przez doświadczonych specjalistów, wśród nich Wacław Pruchniewicz – trener klasy mistrzowskiej, Marzanna Herzig – psycholog sportu, autorka licznych publikacji, trenerzy PZJ, instruktorzy sportu PZJ, doświadczeni zawodnicy ujeżdżenia i skoków.
  • Możliwość przystąpienia do egzaminu na stopień instruktora szkolenia podstawowego PZJ bezpośrednio po zdaniu egzaminu na stopień instruktora rekreacji.
  • Możliwość zdobycia uprawnień międzynarodowych (Level 1).
  • Dobre warunki zakwaterowania – wygodne pokoje z łazienką, świetna domowa kuchnia, przyjazna atmosfera.

Kontakt w sprawie kursu:
e-mail:  biuro@toporzysko.pl
tel/fax:  018 287 38 32