Barwy Polski podczas tych zawodów reprezentowali:
2. Bartłomiej Kwiatek – single – koń Lokan
3. Adrian Kostrzewa – single – koń Laszka
4. Szymon John – pary – konie Regolit, Ekspert
5. Piotr Mazurek – czwórki – konie Bakir, Bastylia, Celt, Sander, Batalia, Laura

W rywalizacji zaprzęgów jednokonnych w klasyfikacji końcowej reprezentacyjne rodzeństwo Kwiatków zdobyło pierwsze dwa miejsca. Zwyciężył 5-krotny i aktualny Mistrz Polski w singlach Bartłomiej Kwiatek, który wygrał pierwszą z prób - ujeżdżenie oraz konkurs zręczności powożenia, w którym jako jedyny przejechał parkuru bez punków karnych, a w maratonie zajął wysoką 4 pozycję.
   Za swoim starszym bratem, na drugim miejscu zakończyła zawody Weronika Kwiatek. Dobremu występowi pierwszego dnia zawodów na czworoboku (3 miejsce) towarzyszyła bardzo dobra postawa i zwycięstwo sobotniego maratonu oraz przejazd w normie czasu lecz z jedną zrzutką podczas próby zręczności powożenia.
   Adrian Kostrzewa zakończył swój start w środkowej strefie, na 7 pozycji spośród 13 startujących.

W konkurencji powożących zaprzęgami ciągnionymi przez parę koni nasz reprezentant Szymon John zakończył swój występ na 21 pozycji.

W powożeniowej Formule 1, czyli w rywalizacji zaprzęgów czterokonnych Piotr Mazurek zajął w końcowej klasyfikacji wysokie 4 miejsce. W zawodach w tej konkurencji uczestniczyło 14 zaprzęgów.
W pliku do pobrania kompletne wyniki CAI-A 1,2,4 Izsák 2009.