W tej chwili trwają ostanie przygotowania do zawodów tego cyklu. Negocjowane są umowy ze sponsorami, partnerami medialnymi i organizatorami poszczególnych zawodów. Jest już gotowy projekt kalendarza, który razem z lekko zmodyfikowanym regulaminem (zmiany w kategoriach głównych mają charakter kosmetyczny) został wysłany do zatwierdzenia przez Polski Związek Jeździecki. Dziś możemy potwierdzić, że pierwsze zawody HPP w kategoriach seniorów, juniorów i młodych jeźdźców odbędą się w dniach 21-23 października w Jaszkowie. Tam również w swojej pierwszej kwalifikacji wystartują uczestnicy rozgrywek HPPOPEN kategorii C i Business. I tu jedna uwaga. Ze względu na duże zainteresowania rozrywkami OPEN w poprzednim sezonie tegoroczne kwalifikacje kategorii N odbywać się będą w regionach.

Jednocześnie informujemy, że w chwili obecnej nie działa strona internetowa Pucharu. Tworzona jest nowa, bardziej funkcjonalna witryna, którą zaprezentujemy 1 października. Projekt kalendarza tegorocznych rozgrywek zaprezentujemy po uzyskaniu akceptacji PZJ w przyszłym tygodniu.

Wszelkie uwagi dotyczące nadchodzących rozgrywek można kierować na adres info@hppskoki.pl. Na ten adres można też zgłaszać chęć organizacji zawodów kwalifikacyjnych w kategorii OPEN N.

Z jeździeckim pozdrowieniem
Szymon Tarant