Gdy na dworze zima, miło jest planować starty na otwartych hipodromach. Na sportowe zmagania Jakubowice zapraszają jak zawsze w końcówce kwietnia, otwierając sezon Jeździecką Majówką. W stosunku do ubiegłych lat w kalendarzu widzimy więcej zawodów regionalnych ( 2 imprezy jednodniowe 26.05 oraz 04.08 i Zawody Regionalne z kwalifikacjami do MPMK koni 4 letnich w dniach 16-18.08) oraz stałe już punkty jak: 5 edycja Międzynarodowych Zawodów Silesia Equestrian, 2 imprezy mistrzowskie w skokach przez przeszkody i Zawody Ogólnopolskie w Ujeżdżeniu. Razem są to 34 dni startowe. W kalendarzu imprez rozgościła się jednak jeszcze jedna pozycja, jaką jest Impreza karnawałowa: Carnival Riders Party. 3cia edycja Balu dedykowanego jeźdźcom, luzakom, miłośnikom i przyjaciołom jeździectwa odbywać się będzie w klimacie Morskich Opowieści.

 

Zaprogramowana na ok. 100 osób impreza zakłada w swoim programie doskonałą zabawę, pyszny catering i wyjątkowy klimat z którego słyną eventy organizowane przez KJ Osadkowski. Główne Party rozpocznie się 26 stycznia o godz. 19:00 w Sali Hotelu za Parkiem Ośrodka Jakubus. Dla przyjezdnych gości przygotowano atrakcyjne pakiety pobytowe i tradycyjnie organizatorzy zachęcają do przybycia już od piątku- zapewniają, że dodatkowych niespodzianek nie zabraknie. Na imprezę warto przygotować przebrania- co roku przyznawane są nagrody za najlepszy strój, a są nimi m.in. wejściówki VIP na najważniejsze zawody sezonu. Wszelkich informacji o imprezie, a także rezerwacji wejściówek można dokonać poprzez mail: Jakubus@jakubus.pl

 

Zachęcamy także do obserwowania na Facebooku wydarzenia: https://www.facebook.com/events/173813503573878/ Carnival Riders Party w Jakubowicach to na pewno doskonała okazja na relaks w gronie przyjaciół tuż przed pełnią jeździeckiego sezonu.