Nie dotyczy to w chwili obecnej HPP Leszno 19-21 luty. Jeżeli sprawdzą się zapowiadane opady i zamiecie śnieżne, to w najbliższy poniedziałek i wtorek mamy czas na odśnieżanie dachów i parkingów (obecnie wszystkie odśnieżone).
Opłaty wniesione na zawody 12-14 luty rozliczone zostaną w czasie HPP (80% koni się powtarza) lub przy następnych zawodach marcowych. Osoby, które nie będą uczestniczyły w najbliższym czasie w zawodach, w Lesznie prosimy o podanie drogą elektroniczną lub faxem numeru konta, na które mamy dokonać zwrotu wpłaconej kwoty.
   Dla osób, które chciałyby w terminie: sobota i niedziela skorzystać z hali i przejechać końmi parkur (na różnych wysokościach – dotyczy tylko koni zgłoszonych na 12-14 luty) oddajemy bezpłatnie do ich dyspozycji, ogrzewaną halę w dniach 13 i 14 luty. Prosimy tylko o kontakt telefoniczny 65 526-31-77 lub e-mail: marlena.jozefczak@wp.pl  w celu ustalenia pozostałych szczegółów (boksy i przyłącze prądu do koniowozu, itp. według stawki na zawody regionalne). Jeżeli warunki na to pozwolą przyjechać można już w piątek w godzinach popołudniowych lub w nocy, ponieważ od soboty warunki mają się poprawić.


Z poważaniem
Komitet Organizacyjny