Rywalizacja jak zwykle toczyła się w aż pięciu kategoriach. Bardzo trudny okazał się najważniejszy konkurs zawodów Grand Prix zaliczany do klasyfikacji HPP seniorów. W przejeździe podstawowym bez punktów karnych parkur pokonało tylko dwóch zawodników. Rozgrywkę na czas wygrał Sławomir Uchwat z JKS Pogórze Glinik Zaborowski. Drugi był Dawid Kubiak (zawodnik niezrzeszony). Trzecie miejsce z wynikiem 4 punkty karne i najlepszym czasem, zajął Krzysztof Mazur z Legii Warszawa, a czwarty był Krzysztof Ludwiczak z KJ Wachta Rosnówko. Ten ostatni dzięki temu obronił pozycję lidera Pucharu Polski.
   W pozostałych kategoriach zwyciężali: Wojciech Dahlke z Kłosa Budzyń (Juniorzy), Łukasz Koza z Romiko Żywiec (Młodzi Jeźdźcy), Zofia Połczyńska z Sokoła Damasławek (OPEN) i Paweł Piątkowski z Equus Węgrzce (BCC).
   Zmagania w Kuźni były ostatnimi w ramach Pucharu Polski w tym roku. Teraz jeźdźcy i konie będą mieli czas na odpoczynek. Kolejne zawody odbędą się dopiero w lutym w Poznaniu i na początku marca w Sopocie. Wielki finał kończący cały cykl odbędzie się w ostatni weekend marca w Janowie Podlaskim.

 

Program relacji ON-LINE
oraz wyniki na żywo

Sobota

 Konkurs 3  Runda Juniorska - dwufazowy

14:30

 Konkurs 5  Duża Runda - dwufazowy - wyniki

18:30

 Konkurs 9  Potęga Skoku

20:30

     

 Niedziela

 Konkurs 10  Finał Rundy Juniorskiej - zwykły z rozgrywką - wyniki

9:10

 Konkurs 11  Finałn Rundy Młodych Jeźdźców - zwykły z rozgrywką - wyniki

11:00

 Konkurs 13  Grand Prix - zwykły z rozgrywką - wyniki on-line

15:30

UWAGA:  godziny podane orientacyjnie, mogą ulec zmianie.