Michał Kaźmierczak zajął dziś dwa drugie miejsca w Belgii. Trójka naszych zawodników nie miała błędów na krosie w Kreuth.

 

Opglabeek/BEL
To był bardzo udany dzień dla Michała Kaźmierczaka, który zanotował dziś bezbłędne przejazdy we wszystkich konkursach w jakich startował. Na klaczy Fenna zajął drugie miejsce w konkursie 145 cm a na Bengrafie był także drugi w konkursie 135 cm. Doskonale na zawodach w Belgii spisywała się klacz Dame de Pique, która przez dwa tygodnie zawodów nie miała zrzutki a dziś uplasowała się na 16 miejsce w konkursie 140 cm. W jutrzejszym GP CSI2* Michał Kaźmierczak wystartuje na Wilanderze.
W jednym z konkursów małej rundy zwyciężyła dziś Zuzanna Kucharska na klaczy Vulkana.

 

 

Wyniki: TUTAJ

 

Kreuth/GER
W dzisiejszej próbie terenowej CCI3* żadna para nie zmieściła się w normie czasu. Tak więc punktu karne na spóźnienie otrzymał także Paweł Spisak, który na Banderasie utrzymał 14 miejsce i teraz jego konto punktowe wynosi 40,6 pkt. Na prowadzeniu jest Julia Krajewski/GER na Samourai du Thot (20,5 pkt.).
W konkursie CCI2* bardzo dobrze próbę terenową pojechała Paulina Maciejewska na Jangcy L. Bezbłędny kros pozwolił tej parze na awans na 10 miejsce (36,7 pkt.). Wiktoria Knap na Sterntaler nie miała błędów na przeszkodach, ale spóźnienie dodało do jej wyniku po ujeżdżeniu kolejne 13,2 pkt. Amazonka zajmuje teraz 17 pozycję w konkursie. Michał Knap i Valando zostali wyeliminowani na krosie.

 

Wyniki: TUTAJ