W tym tygodniu kibicujemy nie tylko naszym skoczkom, ale też i WKKW-istom, którzy wybrali się na zawody do niemieckiego Kreuth.

 

Kreuth/GER
Dziś rozegrane zostały próby ujeżdżenia w rywalizacji na konkursach 2* i 3*. W konkursie CCI3* Paweł Spisak i Banderas uplasowali się na 14 miejscu z wynikiem 30,6 pkt. Miejsce 15 z wynikiem 30,8 pkt. zajmuje Avatar (Ajbek – Alana po Agar), hod. Monika Machlowicz Wojsiat i Krzysztof Wojsiat), którego dosiada Ben Leuwer/GER. Na prowadzeniu jest Julia Krajewski/GER na Samourai du Thot (18,5 pkt.).
W rywalizacji CCI2* na miejscu 16 uplasował się Michał Knap i Valando (31,1 pkt.). Paulina Maciejewska i Jangcy L zajmują 25 miejsce z wynikiem 36,7 pkt. a Wiktoria Knap i Sterntaler sklasyfikowani zostali na pozycji 30 (42,3 pkt.).

 

Wyniki: TUTAJ

 

Opglabeek/BEL
Michał Kaźmierczak i Fenna ukończyli konkurs 145 cm (LR) z wynikiem 5 pkt. Na klaczy Dame de Pique nasz zawodnik miał bezbłędny przejazd w konkursie 140 cm. tak samo jak Przemysław Konopacki na wałachu Volo’s Diamond.

 

Wyniki: TUTAJ

 

Kronenberg/NED
W konkursie kwalifikacyjnym do Grand Prix CSI1* Dalia Lehmann i Pompeia nie miały błędów, ale uzyskały wynik 1 pkt. za przekroczenie normy czasu. Z wynikiem 0 pkt. amazonka ukończyła rywalizację na poziomie 140 cm. W konkursie tym startowała na Quitoki (21 m.).

 

Wyniki: TUTAJ

 

Lanaken/BEL
Trzy bezbłędne przejazdy zanotowała dziś Aleksandra Zybała podczas zawodów w Lanaken. W konkursie 130 cm na Corneto była 9 a na Catamara’N zajęła 33 miejsce. Na wałachu Quaido zajęła 12 miejsce w konkursie 125 cm.

 

Wyniki: TUTAJ