W najwyższym konkursie zawodów - CNC1* - pula nagród wynosi 10 tysięcy zł.

   Po dwóch eliminacjach w prowadzonej w ramach cyklu Audi Centrum Wrocław CUP – Strzegom 2009 klasyfikacji SPONSOR CUP najwyżej indywidualnie nadal najwyżej plasuje się Agata Jodko z VW Jodko Schiewe, a zespołowo Pol-Dróg.

   Audi Centrum Wrocław Cup – Strzegom 2009 to zupełnie nowe wydarzenie w kalendarzu jeździeckim. W ramach cyklu rozegrane zostaną trzy imprezy: dwie kwalifikacyjne w kwietniu i czerwcu oraz finał w październiku. Wszystkie zawody odbędą się na Hipodromie im. 14 Pułku Ułanów Jazłowieckich w Morawie koło Strzegomia.

   Na każdej z trzech imprez rozegrywane są cztery konkursy o zróżnicowanym stopniu trudności, przeznaczone dla mniej i bardziej doświadczonych zawodników i koni:

• LL - dla dopiero rozpoczynających straty w wkkw jeźdźców, młodych koni i  kucy, wysokość przeszkód w crossie wynosi 90 cm, a na parkurze 90 cm,

• L - dla początkujących jeźdźców oraz młodych koni i kucy, wysokość przeszkód w crossie wynosi 100 cm, a na parkurze 100 cm,

• P - dla średniozaawansowanych jeźdźców i koni, wysokość przeszkód w crossie wynosi 105 cm, a na parkurze 105 cm,

• CNC* - dla doświadczonych jeźdźców i koni, członków juniorskiej kadry narodowej,   wysokość przeszkód w crossie wynosi 110 cm, a na parkurze 115 cm.