Za nami ostatni dzień konkursów CSI2* Wrocław. Najważniejszym punktem dzisiejszego dnia był konkurs Grand Prix LR, w którym zwyciężył Jarosław Skrzyczyński.

Na parkurze Grand Prix ustawiono przeszkody o wysokości 145 cm, a wyniki z tego konkursu zaliczane były do Longines Ranking. Udział wzięły 32 pary, a 12 z nich pokonało parkur podstawowy bez punktów karnych. O zwycięstwie zadecydował czas rozgrywki, bo tam 7 zawodników zachowało czyste konto. Najlepszy i najszybszy w tym konkursie okazał się być Jarosław Skrzyczyński dosiadający klaczy rasy Zangersheide LOULOU MPSZ. Drugie miejsce zdobył mistrz Litwy Matas Petraitis, który startował na ogierze rasy westfalskiej CORNET'S CLOUD. Ze stratą zaledwie 0,01 s, trzecie miejsce wywalczył niemiecki zawodnik Philipp Schober startujący na wałachu rasy KWPN GUESSSINA.

Pary na parkurze w finale Medium Tour CSI2* pokonywały przeszkody o wysokości 135 cm. Bez punktów karnych parkur opuściło 11 par. Najszybciej swój przejazd ukończyła Daria Kobiernik startująca na holsztyńskiej klaczy VENUS, która swoim wynikiem zwyciężyła w tym konkursie. Na drugim miejscu podium stanęła Eliza Zawadzka dosiadająca klaczy rasy hanowerskiej INA. Ostatnie miejsce na podium wywalczyła młoda zawodniczka Roksana Nawrocka, która startowała na klaczy rasy KWPN GACARLA VDL.

Z przeszkodami o wysokości 115 cm zmierzyły się pary w finale Elite Tour. Bezbłędnie parkur pokonało 12 par, ale to Agata Skrzypiec, dosiadająca klaczy rasy Zangersheide KIRA Z, zrobiła to najszybciej i zwyciężyła w konkursie. Alicja Surówka startująca na holsztyńskim wałachu CANTUCCINI stanęła na drugim stopniu podium, a trzecie miejsce wywalczyła Matylda Szymańska, która startowała na klaczy rasy KWPN HIDALIA.

Zawodnicy startujący w konkursie grupy koni 6 i 7-letnich w przejeździe dwufazowy mieli do pokonania przeszkody o wysokości 130/135 cm. 6 par ukończyło parkur bezbłędnie. Najszybszy był Grzegorz Nowak, który startował na klaczy rasy holsztyńskiej KASKADA, wygrywając dzisiejszy konkurs. Dzisiaj drugie miejsce, ze strata 0,03 s, wywalczył Jan Bobik dosiadający ogiera rasy SP CZUMI GR, a na trzecim miejscu podium stanęła Michalina Szmytka startująca na wałachu rasy Zangersheide D DAY VAN DE MULLEGRACHT Z.