Ostatni dzień zagranicznych startów przyniósł naszym reprezentantom kilka bezbłędnych przejazdów i wysokich miejsc. 


 

CSIO Youth Nations Cup, Opglabbeek (BEL) 

W ostatnim dniu rozegrano oprócz finałów Pucharu Narodów w poszczególnych kategoriach wiekowych również kilka konkursów dodatkowych. Na miejscu 3 w konkursie z Jokerem w kategorii dzieci uplasował się Adam Goszczyński na klaczy Corea 4. Natomiast w Grand Prix zawodów CSI1* wystartowała Natalia Sydow, która swój przejazd na wałachu Nico Gold ukończyła z wynikiem 4 pkt.

 

Wyniki: TUTAJ


 

CSI3* Danube Champions Tour, Samorin 

Parkur w konkursie Grand Prix CSI3* miał wysokość 155 cm. Krzysztof Ludwiczak wystartował w nim na ogierze Niko, a wynik jego przejazdu to 9 pkt.

Do rozgrywki finałowego konkursu dużej rundy CSI1* (140 cm) zakwalifikowała się Nell Sówka z wałachem Digisport Carlo. Jeden błąd pozwolił jej na zajęcie dobrego 10 miejsca w klasyfikacji końcowej. Jeden błąd w parkurze podstawowym miał Krzysztof Ludwiczak na 7-letnim ogierze Corlander.

Bezbłędnie parkur w konkursie finałowym rundy 7 i 8 latków pokonała Natalia Czernik na ogierze More Than Special MG, a uzyskany czas pozwolił na zajęcie dobrego 6 miejsca.

W rundzie amatorów (115 cm) na 3 pozycji uplasowała się dzisiaj Emilia Gielata dosiadająca wałacha Dindependent Z.

 

Wyniki: TUTAJ

 

 

CSI2* Peelbergen (NED)

W Grand Prix CSI2* wystartował dzisiaj Michał Ziębicki na wałachu Balou’s Batman. Para ta pokonała parkur podstawowy bezbłędnie i zakwalifikowała się do rozgrywki, w której wystartowało ostatecznie 19 zawodników. Bezbłędna jazda bez zbytniego ryzyka pozwoliła naszemu reprezentantowi na zajęcie 9 miejsca w końcowej klasyfikacji.

 

Michał Ziębicki i  Balou’s Batman 

 

Dobry przejazd Michał Ziębicki zanotował tez w konkursie 140 cm, w którym na wałachu O’Lord DB pokonał parkur bezbłędnie i uplasował się ostatecznie na 5 miejscu w klasyfikacji. W dwufazowym konkursie 125 cm wysokie 4 miejsce zajął Maciej Handzlik na Magnificent Z ( 0 pkt.). A w konkursie o wysokości 115 cm bezbłędny i szybki przejazd zanotował Mikołaj Ziębicki, który na wałachu Anthonov uplasował się na 4 miejscu.

 

Wyniki: TUTAJ

 

fot. Katarzyna Broda (Faraa)