Reprezentanci Polski ukończyli większość swoich dzisiejszych startów bez błędów na parkurach.

Oliva/ESP

Nasi zawodnicy i ich konie bardzo dobrze czują się w hiszpańskim klimacie. Zarówno w parkurze podstawowym jak i w rozgrywce finału srebrnej rundy (140 cm) błędów nie mieli Jan Chrzanowski na klaczy Aladina du Val Henry (7. miejsce) jak i Adam Grzegorzewski na wałachu Heartcor F (9. miejsce). Drugi bardzo udany przejazd Jan Chrzanowski miał w innym konkursie o wysokości 140 cm, w którym na klaczy Tant d’Espoir Lindenhof Z uplasował się na 10. miejscu (0/0 pkt.). Z wynikiem 1 pkt. konkurs 130 cm ukończył Adam Grzegorzewski na Dante a w zaliczanym do LR konkursie 145 cm miał jeden błąd na ogierze Azur.

Kronenberg/NED

Przekroczenie normy czasu pozbawiło Maksymiliana Wechtę udziału w rozgrywce finału dla koni 7-letnich. Ostatecznie na ogierze Casiopeia zajął on 14. miejsce (1 pkt.). W finale średniej rundy (140/145 cm) nasz zawodnik wystartował na ogierze Fibonacci S i ukończył parkur z wynikiem 8 pkt.