Ostatniego dnia zawodów LGCT w Rzymie szczęście uśmiechnęło się do Andrzeja Opłatka. Zawodnik bezbłędnie jeździł w obu konkursach CSI5*. Kolejne zwycięstwo we Włoszech odniosła też Eliza Zawadzka

 

LGCT/GCL CSI5* Rzym (ITA)

Po dwóch dniach pod znakiem dwóch zrzutek, Andrzejowi Opłatkowi udało się odwrócić karty. Dzisiaj wystartował w dwóch konkursach CSI5* LR i w obu przejazdach plasował się na płatnych miejscach. W konkursie 150 cm gdzie dosiadał oldenburskiego wałacha CONTHINDER zajął 8. miejsce. Zakwalifikowali się do rozgrywki, w której przydarzył się im niestety błąd. Na oldenburskim wałachu STAKKATAN wystartował w konkursie 145 cm. Po bezbłędnej i szybkiej jeździe zajęli wysokie 5. miejsce.

 

Wyniki: TUTAJ

 

 

CSI2* Gorla Minore (ITA)

Tu niestety bez szczęścia w Grand Prix LR. Krzysztof Ludwiczak wystartował na dwóch koniach. Na niemieckim ogierze NIKO miał 8 pkt. karnych. Na holsztyńskiej klaczy MALIN 21 miał w sumie 12 pkt. karnych. W konkursie 140 cm na klaczy CONFUA zawodnik miał 8 pkt. karnych i zajął 8. lokatę. Pozytywnym akcentem zawody we Włoszech zakończyła 15-letnia Eliza Zawadzka. Amazonka zwyciężyła w konkursie 130 cm, gdzie startowała na wałachu QUAIDO. Para jako jedyna pokonała obie fazy tego konkursu bez punktów karnych.

 

Wyniki: TUTAJ

 

 


CSI2* Bonheiden (BEL)

W niedzielę Maksymilian Wechta wystartował w dwóch konkursach. W konkursie 145 cm LR na wałachu QUVEE PRESTIGE miał dzisiaj 12 pkt. karnych. Razem z wałachem NUMBER ONE 28 zjechał z parkuru konkursu 135 cm z wynikiem 10 pkt. karnych.

 

Wyniki: TUTAJ