Z każdym kolejnym weekendem wzrasta ilość organizowanych imprez jeździeckich na świecie, które można oglądać dzięki relacjom na żywo.

 

Światowym liderem internetowych transmisji online jest platforma ClipMyHorse.tv, z którą od 1 lipca współpracuje Świat Koni. Dzięki temu widzowie na całym świecie będą mogli  śledzić  zawody organizowane w Polsce. 

 

W tym tygodniu szczególnie polecamy transmisję z kolejnego etapu Polskiej Ligi Jeździeckiej, który odbędzie się w Jakubowicach, podczas którego rozegrany zostanie Memoriał Marcina Klupsia. W ubiegłym roku zwycięstwo w tym konkursie odniósł Maksymilian Wechta, a o tym kto w tym roku zabierze do domu "szablę Sierżanta" przekonamy się w niedzielę.

 

W planie na ten weekend są również relacje z zawodów Great Lakes Equestrian Festival/CSI2* rozgrywanych w USA oraz z CSI2* w Vilamoura/POR.

 

Fani ujeżdżenia z pewnością zainteresują się rozgrywanymi w Niemczech zawodami Bettenröder Dressurtage, podczas których rozegrane zostaną konkursy dla młodych koni (w tym kwalifikacje do Louisdor-Preis oraz do Nürnberger Burg-Pokal) oraz konkursy na poziomie Grand Prix. Udział w nich weźmie m.in. Dorothee Schneider.

 

Łącznie na ten weekend, na platformie  ClipMyHorse.tv będzie można obejrzeć transmisje z 21 imprez jeździeckich rozgrywanych m.in. w Norwegii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Austrii, Holandii i na Słowacji.


Zapraszamy również do odwiedzin na naszym nowym profilu  www.facebook.com/ClipMyHorsePolska