Uwaga miłośnicy jeździectwa. W niedzielę, podczas zawodów CSI2* w Sopocie, przed konkursem Grand Prix, odbędzie się licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Będzie można wylicytować:

 

  • Kolację z legendą poleskiego jeździectwa, kilkunastokrotnym medalistą Mistrzostw Polski, olimpijczykiem z Aten, Grzegorzem Kubiakiem
    Kolacja w restauracji Secretariat na Hipodromie w dniach między pierwszym a drugim tygodniem zawodów.

  • Trening z Jarosławem Skrzyczyńskim, najlepszym polskim jeźdźcem, zajmującym obecnie 52. miejsce w światowym rankingu. 
    Trening na własnym koniu w środę, 16 stycznia, na Hipodromie.

  • Wyjście na najlepsza pizzę w Sopocie z młodymi gwiazdami polskiego jeździectwa, Adamem Grzegorzewskim i Filipem Lewickim
    Na pizzę zapraszamy w środę, 16 stycznia.

 

Licytacja odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu, tuż przed rozpoczęciem konkursu Grand Prix CSI2* (dokładną godzinę podamy po zamknięciu list startowych na niedzielę). Jeżeli nie będziecie mogli osobiście wziąć udziału w licytacji, a macie znajomych w Spocie którzy będą w hali pomarańczowej hipodromu Sopot, to zapraszamy do licytacji telefonicznej - nasza redakcja przeprowadzi transmisję na żywo z tego wydarzenia.

 

Oglądaj transmisję TUTAJ

 

Wszystkie wpływy z aukcji przeznaczone zostaną na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na miejscu będzie można dokonać wpłaty u wolontariuszki WOŚP lub w księgowości Hipodromu. 


Gorąco liczymy na Państwa wsparcie!