Kolejny dzień Gałkowo Perlage Masters za nami. Na starcie w konkursach PLJ pojawili się zawodnicy rywalizujący w Rundzie Brązowej. W drugim konkursie Rundy Złotej triumfował Adam Grzegorzewski. Za granicą dobre przejazdy zaliczyła ekipa KS Verso La Natura.

 

ZO-B2* PLJ Gałkowo Perlage Masters

Prawie 70 zawodników pojawiło się na starcie dwufazowego konkursu Rundy Brązowej. Bezbłędnie i z najlepszym czasem drugiej fazy, parkur konkursu pokonała juniorka Zuzanna Sterczyńska. Zawodniczka zwyciężyła dosiadając małopolskiej klaczy ARIANA. Miejsce drugie zajął Grzegorz Kubiak startujący na klaczy szlachetnej półkrwi GALOPADA. Na miejscu trzecim uplasowała się 15-letnia Alicja Markiewicz. Trzeci czas drugiej fazy uzyskała dosiadając wałacha szlachetnej półkrwi RASCO.

 

Konkurs Rundy Złotej zdominował Adam Grzegorzewski. Parkur z przeszkodami o wysokości 140 cm bezbłędnie i najszybciej pokonał na klaczy rasy KWPN HAPPYLINA. Nieco wolniejszy był w przejeździe na oldenburskiej klaczy ARONIA, który dał mu drugie miejsce w konkursie. Na miejscu trzecim uplasował się Jakub Kubiak. Ten zawodnik dosiadał holsztyńskiego wałacha QUILIBET.

 

Wyniki: TUTAJ

 

 

CSI2* Tops International Arena Valkenswaard (NED)

Startujący w konkursie Small Tour 125 cm, Bartosz Adamus, zaliczył bezbłędny przejazd na wałachu EL CAMP. Uzyskany czas drugiej fazy pozwoliła na zajęcie 8 miejsca. W tym samym konkursie, na wałachu SIRE ONE, miał jeden błąd w drugiej fazie.

Natalia Czernik wystartowała dzisiaj w dwóch konkursach. W Średniej Rundzie 140 cm, na wałachu FONTAINE BLUE CKV miała dwa błędy w drugiej fazie. Konkurs Big Tour 145 cm, w którym startowała na wałachu DUKE G, zakończyła z wynikiem 4 pkt karne w drugiej fazie.

 

Wyniki: TUTAJ