W finale młodych koni triumfował Andrius Petrovas i Rolex. Na miejscu czwartym uplasował się Michał Kaźmierczak na Choco Boy, a na miejscu siódmym Jarosław Skrzyczyński i Casanova. Bardzo dobry czas miał Andrzej Głoskowski i koń Hymne D'O, z wynikiem cztery punkty karne zajęli miejsce dziewiąte.

W konkursie 140 cm wzięło udział 54 pary, a do rozgrywki zakwalifikowało się tylko 12. Najlepszy okazał się Litwin Girts Bricis i klacz Chandra H. Miejsce drugie zajął Jarosław Skrzyczyński na Balouzino,k tóry w rozgrywce był tylko 56 setnych sekundy wolniejszy od zwycięzcy. Po jednym błędzie w rozgrywce mieli Andrzej Głoskowski i Roxavel, oraz Michał Kaźmierczak na Aparcie.

Konkurs Grand Prix (160 cm) zaliczany był do rankingu ligi Europy Centralnej. Zakwalifikowało się do niego 30 zawodników w tym 4 naszych reprezentantów. Rozgrywka była bardzo emocjonująca weszło do niej tylko 5 zawodników. Aby wygrać konkurs trzeba było mocno ryzykować. Miejsce 1 zajął dobrze znany rosyjski zawodnik Vladimir Beletskiy na koniu Mats up du Plessis. Miejsce 2 zajęła nasza najlepsza juniorka Zuzanna Gowin na swoim podstawowym koniu Emperio van't Roosakker. Trzeci był Andrzej Głoskowski i Cros. Andrzej na tym koniu wczoraj był 2 w konkursie dużej rundy (Grand Prix Tallinna). Oba te konkursy były zaliczane do rankingu LR, więc zawody zakończyły się dużym sukcesem tego zawodnika. Jarosław Skrzyczyński po kilku błędach chcąc oszczędzić siły konia na następne zawody zrezygnował z ukończenia przejazdu.