Medal złoty, trzy medale srebrne i jeden brąz, to dorobek Anny Sokólskiej, czołowej polskiej łuczniczki konnej, które zawodniczka AMM Archery Białystok zdobyła podczas II Międzynarodowych Zawodów Konnych Sztuk Walk rozegranych w irańskim mieście Shiraz.

Zawody rozegrane w dniach 21-24 listopada 2018 roku w Iranie były dla konnych łuczników ostatnimi sportowym akcentem 2018 roku. Na liście startowej znalazło się 40. zawodników reprezentujących 18. krajów.
Polskę reprezentowała na tych zawodach drużyna w składzie:

• Anna Sokólska - AMM Archery Białystok
  • Wojciech Osiecki - Stajnia Grom Kluczbork
  • Bohdan Włostowski - AMM Archery Białystok
  • Jan Pomaski - AMM Archery Białystok

Jeszcze jednym polskim akcentem na zawodach, była obecność Radosława Kożucha, który został zaproszony przez Irańską Federacją Konnych Sztuk Walk w charakterze sędziego głównego zawodów.

W dalekim i egzotycznym Iranie Anna Sokólska okazała się najlepsza w konkurencji węgierskiej. W konkurencjach koreańskiej i tureckiej Polka zajęła miejsce drugie. Po rewelacyjnym występie w konkurencji węgierskiej i dobrych rezultatach w torach koreańskim i tureckim, Polka utrzymywała się na szczycie „generalki” do ostatniego dnia zawodów. Niestety konkurencja perska, która obok łuku wymagała sprawnego posługiwania się 2,5 metrową lancą, spowodowała spadek Polki o dwa oczka i ostatecznie uplasowanie się na trzeciej pozycji klasyfikacji generalnej zawodów, będącej sumą wyników osiągniętych w konkurencjach koreańskiej, węgierskiej, tureckiej i perskiej.
Na najwyższym stopniu podium w klasyfikacji generalnej stanął reprezentant gospodarzy Syed Hosein. Miejsce drugie zajął zawodnik z Węgier Christoph Nemethy. Wojciech Osiecki był 9., Bohdan Włostowski 27., a Jan Pomaski 29.
Wyniki uzyskane przez Anne Sokólską oraz drugiego z reprezentantów Polski, zawodnika Stajni Grom Wojciecha Osieckiego, dały Polsce drugie miejsce drużynowo. W klasyfikacji tej zwyciężyła drużyna Iranu, a trzecie miejsce przypadło zawodniczkom z Finlandii.