W tym tygodniu platforma ClipMyHorse.Tv oferuje relację z konkursów Pucharu Świata nie w jednej, a w trzech konkurencjach jeździeckich. O punkty powalczą skoczkowie, ujeżdżeniowcy oraz zawodnicy powożenia. Śledzić będzie można też występy naszych za granicą.

 


CSI5*-W/CDI-W Madrid Horse Week (ESP)


Po roku przerwy, do Hiszpanii powróciło jedno z najważniejszych wydarzeń jeździeckich w tym kraju. Tegoroczna edycja odznacza się wyjątkowym programem i z radością może powitać wszystkich entuzjastów sportów jeździeckich na terenie targów IFEMA. Na placu pojawią się zarówno zawodnicy ujeżdżenia jak i skoków, i będzie to kolejna okazja do zdobycia punktów do rankingu Pucharu Świata LEC. Pula nagród dla konkursów CSI to ponad 460 000 EUR. Punkty do Longines Ranking przyznawane będą w aż 5 konkursach. Na parkurze i czworoboku zobaczymy takie sławy jak Martin Fuchs (SUI), Sergio Alvarez Moya (ESP), czy multimedalistka ujeżdżenia Helen Langehanenberg (GER). Relacja potrwa od piątku do niedzieli i obejmować będzie wszystkie rozgrywane w tych dniach konkursy.


Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 

 


CAI-W FEI Driving World Cup, Sztokholm (SWE) 


Kwalifikacja do Finału Pucharu Świata w trzeciej w tym tygodniu konkurencji. W tej relacji oglądać będzie można zmagania zawodników powożenia, którzy rywalizować będą w dwóch konkursach rozegranych w trakcie zawodów w Sztokholmie. Konkursy odbędą się w czwartek i w sobotę i wystąpi w nich pięcioro zawodników powożących zaprzęgami czterokonnymi. Halowym rozgrywkom w powożeniu w Polsce zawsze towarzyszą ogromne emocje i cieszą się one dużym zainteresowaniem publiczności. ClipMyHorse.Tv daje nam możliwość obejrzenia jak takie konkursy wyglądają w innych krajach.


Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 


CSI2* Sentower Park X-Mass Tour I, Opglabbeek (BEL)


Ogromnymi krokami zbliżamy się do okresu świątecznego, a jedne z pierwszych zawodów z Gwiazdką w tle zorganizowano już w ten weekend w Belgii. W pierwszym tygodniu świątecznego touru najtrudniejsze konkursy będą miały rangę dwóch gwiazdek. Równolegle rozgrywać się będą także konkursy jednogwiazdkowe i te dla młodych koni. Obok Edwiny Tops-Alexander (AUS) czy Emily Moffitt (GBR) startować będą też dwie polskie amazonki - Weronika Minkiewicz i Oliwia Malińska. Zaplanowano dwa konkursy zaliczane do Longines Ranking - piątkową Dużą Rundę i niedzielne Grand Prix, a łączna pula nagród we wszystkich konkursach przekroczy 90 500 EUR. Start transmisji w czwartek.

 

Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 


CSI2* Riesenbeck International (GER)


Zawody międzynarodowe zorganizowane w hali ośrodka Riesenbeck, który m.in. w tym roku gościł Mistrzostwa Europy. Najtrudniejsze konkursy będą miały rangę dwóch gwiazdek. Wydarzenie warto śledzić, ponieważ na parkurze będziemy mogli oglądać jednego z naszych reprezentantów. W tym tygodniu do Niemiec pojechał Krzysztof Ludwiczak, a rywalizować będzie z takimi zawodnikami jak m.in. Christian Ahlmann (GER) czy Gerco Schröder (NED). Tu konkursy zaliczane do Longines Ranking rozegrane zostaną w sobotę i niedzielę, a łączna pula nagród to ponad 69 000 EUR. Pierwszy konkurs na żywo oglądać będzie można w czwartek o 10:00.


Relacja TUTAJ

Wyniki TUTAJ

 


Platforma ClipMyHorse.Tv daje ogromne możliwości śledzenia i poznwania wydarzeń z całego świata. W tym tygodniu ciekawostką mogą być zawody Pucharu Świata w skokach zorganizowane w Republice Południowej Afryki. Oprócz tego można oglądać relację z zawodów w Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Włoszech czy Holandii. 


Serdecznie zapraszamy do śledzenia tych i innych wydarzeń przed ekranami komputerów, urządzeń mobilnych czy telewizorów oraz kibicowania polskim zawodnikom startującym poza granicami kraju. Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego, bezpłatnego dostępu do platformy ClipMyHorse.TV, który umożliwia m.in. oglądanie retransmisji wydarzeń które się już zakończyły.

 

 

Pełna lista relacji TUTAJ