W ostatnim dniu 2020 roku doszło do groźnego w skutkach wypadku, w ośrodku jeździeckim KJK Szary w Michałowicach. 23-letnia amazonka reprezentująca barwy KJ Leśna Wola, Izabela Grochowina, podczas ostatniego w starym roku spaceru z koniem została przez spłoszonego wierzchowca kopnięta w głowę.

 

Kopnięcie było na tyle nieszczęśliwe, że doszło u amazonki do nagłego zatrzymania krążenia. Pierwsza pomoc i przywrócenie funkcji życiowych (oddech i krążenie krwi) nastąpiło w stajni w Michałowicach. Dalszą pomoc poszkodowanej zapewnili ratownicy z zespołu HEMS (Helicopter Emergency Medical Service), którzy odtransportowali pacjentkę do szpitala w Krakowie.

Niestety lekarzom krakowskiego szpitala nie udało się wygrać dalszej walki o życie Izabeli. 

 

Rodzinie i przyjaciołom amazonki składamy szczere kondolencje.

 

Pogrzeb Izabeli Grochowiny, zmarłej 1 stycznia 2021 roku po tragicznym w skutkach wypadku w Sylwestra, odbędzie się w sobotę 09 stycznia 2021 roku o godzinie 12:30 w kościele p.w. Trójcy Świętej w Iwanowicach Włościańskich.

 

Po mszy żałobnej nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce spoczynku na cmentarzu parafialnym.

Matka, najbliższa rodzina i narzeczony Izabeli, proszą by zaniechać składania kondolencji oraz wieńców pogrzebowych, które można zamienić na datki na rzecz fundacji dla zwierząt.