Zakończyły się drugie z cyklu 6 szkoleń z byłym Trenerem Kadry Narodowej, Panem Rudolfem Mrugałą.


Frekwencja dopisała, zgłosiło się 15 par, same amazonki, w rożnym wieku, na rożnym poziomie wyszkolenia, trenowały w pięciu, trzyosobowych grupach. Odbyły się również szkolenia licencyjne, zgłosiło się 19 trenerów. Interesujący wykład przeprowadziła Pani Zofia Górska, której serdecznie dziękujemy. Koordynacją szkoleń z tak dużą grupą zawodników i trenerów zajmowały się Emilia Laskowska i Magda Cybulska.

 

W programie szkolenia kładziono duży nacisk na dosiad, ujeżdżenie i spokojną głową, które są drogą do sukcesu każdego jeźdźca.

 

Takie cykle treningowe są bardzo ważne, ponieważ trener może ocenić postępy, zadać „pracę domową” na samodzielne treningi, dlatego Sopocki Klub Jeździecki robi wszystko, aby pomoc nie tylko swoim ale wszystkim zawodnikom w doskonaleniu swojej techniki.

 

Zapraszamy do obserwowania Sopockiego Klubu Jeździeckiego, ponieważ już w nowym roku czekają nas kolejne szkolenia, na które serdecznie zapraszamy. Trener Mrugała przykłada bardzo dużą wagę do detali, ma wiele trafnych uwag, oprócz tego treningom towarzyszy świetna atmosfera, zawodnicy mogą zmierzyć się również ze stresem i udzielać swoich pierwszych telewizyjnych jak i radiowych wywiadów.


Zarząd SKJ