Po raz pierwszy w Polsce fani tej zawodniczki ujeżdżenia, z absolutnego topu rankingu świata, uznanej za największy talent ostatnich lat, będą mieli szansę posłuchać jej na żywo i zadać pytania. W sobotę (18.04.2020) o godzinie 20.00 specjalnie dla Świata Koni, Dominika Kraśko zaprosiła na „pogaduchy do poduchy” wyjątkową osobę. Przed Państwem nikt inny, tylko sama Cathrine Dufour !  Zachęcamy do oglądania.

 

Pomimo młodego wieku Cathrine Dufour jest wybitną postacią na międzynarodowej arenie. Z licznymi zwycięstwami w konkursach Grand Prix i piątym miejscem w rankingu FEI (dzięki Atterupgaard  Cassidy) należy do światowej elity. Ponadto Cathrine kilkakrotnie przekroczyła magiczną barierę 80% i jako jedna z niewielu zdołała pokonać Isabell Werth.

Cathrine stała się częścią duńskiej kadry narodowej w wieku zaledwie 12 lat. Ponadto, jako młody jeźdźiec, Cathrine zwyciężyła 14 razy w Mistrzostwach Danii. Jako 24-latka uczestniczyła w swoich pierwszych Igrzyskach Olimpijskich na Cassidy, gdzie zajęła 13. miejsce. W 2017 roku zdobyła dwa indywidualne brązowe medale i srebrny medal zespołowy na Mistrzostwach Europy. W 2018 roku udało jej się zakwalifikować na Mistrzostwa Świata w Tryon, jednak musiała zrezygnować z tego startu. Teraz uzyskała kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 2020 i ma nadzieję na zdobycie dla Danii kolejnego medalu.

 

SOBOTA (18.04.2020), GODZINA 2000

ZAPRASZAMY