335 koni w barwach 24 krajów, 10 konkursów i cztery dni jeździeckich emocji – już w czwartek rusza druga tura zawodów Strzegom Spring Open w konkurencji WKKW.

 

 

Na strzegomskich arenach rywalizować będą m.in. multimedalista Andrew Hoy z Australii, sześciokrotny medalista olimpijski, Niemiec Dirk Schrade, drużynowy mistrz olimpijski, Holendrzy Merel Blom-Hulsman, Elaine Pen oraz Tim Lips, drużynowi, brązowi medaliści Światowych Igrzysk Jeździeckich.

 

Na listach startowych nie zabraknie również reprezentantów Polski, w tym zeszłorocznych medalistów mistrzostw Polski: Julii Gillmaier, Pawła Warszawskiego i Mateusza Kiempy.

 

Zawodnicy rywalizować będą w siedmiu konkursach międzynarodowych w obu formatach od poziomu dwóch do czterech gwiazdek, klasie Intro oraz w trzech konkursach krajowych.

 

Zawody ruszają w czwartek, 18 kwietnia. W ciągu pierwszych dwóch dni jeźdźcy i amazonki zaprezentują się na czworoboku podczas próby ujeżdżenia, a w sobotę i niedzielę zmierzą się na crossie i w skokach przez przeszkody.

 

Wstęp na zawody oraz parking są bezpłatne.

 

Fot. Mariusz Chmieliński

 

 

Zgłoszenia:

 CCI: TUTAJ

 

CNC: TUTAJ

 

Program: TUTAJ