W tym tygodniu śledzimy wyniki naszych reprezentantów startujących w Czechach i w Belgii.

 

CSI2* Praga/CZE

W Pradze obok zawodów PlayOffs odbywają się również zawody rangi 2*. W piątkowym dwufazowym konkursie o wysokości 130 cm miejsce 13 zajął Damian Ostręga na 6-letniej klaczy Quilotta. Para ta nie miała błędów na parkurze. Jedną zrzutę miał Bartosz Adamus na ogierze Everdi.

Równeiż konkurs o wysokości 140 cm rozegrany był jako dwufazowy. Jeden błąd na parkurze miał Damian Ostręga na klaczy Feline.

 

Wyniki: TUTAJ

 


CSI2* Lier/BEL

Bezbłędny przejazd w obu fazach konkursu 135 cm miała Adrianna Ostrowska dosiadająca klaczy Karola BS. Uzyskany czas 27,73 s dał jej 16 miejsce w konkursie.

W konkursie o wysokości 130 cm jeden błąd miała Adrianna Ostrowska na ogierze Landmeister VDL. Para ta uplasowała się na 30 miejscu w klasyfikacji. Jakub Hudzik na wałachu Aragorn K ukończył swój przejazd z wynikiem 8 pkt.

Bardzo dobry bezbłędny przejazd zanotowała Natalia Sydow, która w konkursie dla koni w wieku 5 i 6 lat zajęła dobre 7 miejsce na wałachu Nico Gold. Błędów na parkurze nie miały także Adrianna Ostrowska na klaczy Pleasure Blue (21 m) i na klaczy Lertana VDL (26 m) oraz Paulina Malinowska na klaczy Pan Am (43 m).

 

Wyniki: TUTAJ