Zwycięstwo Jarosława Skrzyczyńskiego zakończyło pierwszy dzień drugiego tygodnia międzynarodowych zawodów w skokach rozgrywanych w hali sopockiego Hipodromu.

 

Czwartek 17 stycznia 2019 roku przyniósł na sopockim Hipodromie wznowienie sportowych zmagań w ramach międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody.

 

Nasi reprezentanci z rozegranych dzisiaj 7 konkursów zwyciężyli w 6!

 

W najliczniej obsadzonym dzisiaj konkursie zwykłym Średniej Rundy zawodów dwugwiazdkowych triumfował reprezentant Polski, Jak Bobik, dosiadający klaczy Santisa. Tuż za nim uplasował się kolejny Polak, Robert Wilczewski startujący na Lavisto Star.

 

 


W najtrudniejszym z dzisiejszych konkursów, w konkursie Dużej Rundy zawodów dwugwiazdkowych najlepszy okazał się kolejny reprezentant naszego kraju, Jarosław Skrzyczyński który startując na ogiera Jerico, wyprzedził irlandzkiego skoczka Shanea Carey.

 

 

Już dzisiaj zapraszamy przed ekrany monitorów komputerowych, ekrany inteligentnych telewizorów oraz ekrany urządzeń mobilnych na internetowa relację „na żywo” z kolejnego dnia trwania sopockiego turnieju. Dnia, w którym główną atrakcją będzie rozegranie konkursu Dużej Rundy zawodów CSI2*, którego wyniki zaliczane będą do Longines Rankings.