Do rozgrywki konkursu Grand Prix CSI2* Neustadt-Dosse zakwalifikował się Jarosław Skrzyczyński na Inutrido. Zmagania ukończyli ostatecznie na 7 miejscu. Dobrze w mocno obsadzonych zawodach CSN Münster poradziła sobie też Cassandra Orschel. 

 

CSI2* Neustadt-Dosse (GER)

Po południu rozpoczął się ten najważniejszy konkurs każdych zawodów, Grand Prix. To w Neustadt-Dosse miało wysokość 145 cm, a wyniki zaliczane były do Longines Ranking. O zwycięstwo w rozgrywce walczyło 10 par, w tym jedna reprezentująca Polskę. Bezbłędnie w przebiegu podstawowym jeździł Jarosław Skrzyczyński na ogierze rasy KWPN INTURIDO. W rozgrywce parze przydarzył się jeden błąd co dało ostatecznie 7 miejsce w konkursie. Zwyciężyła Julie Mynou Diederichsmeier z Niemiec startująca na hanowerskiej klaczy QUICK AND FLY. W części podstawowej konkursu startował też Maksymilian Wechta na niemieckim ogierze FIBONACCI S. Z parkuru zjechali z wynikiem 12 pkt karnych. 

 


Polacy wystartowali też w finale CSIYH dla koni 8-letnich. Do drugiej fazy tego konkursu awansował Jarosław Skrzyczyński na wałachu rasy KWPN KOMBOY. Para z jedną zrzutką zajęła 15 miejsce. Na swoim drugim koniu, belgijskim wałachu PHIDDICH VAN HET HERTENROOI, zawodnik miał 15 pkt karnych w pierwszej fazie. Maksymilian Wechta i ogier rasy SP CLEAR ONE również ukończyli ten konkurs w pierwszej fazie, gdzie mieli dwa błędy. 


Wyniki TUTAJ

 


CSN AGRAVIS CUP Münster (GER)

Od środy z powodzeniem w bardzo dobrze obsadzonych zawodach krajowych w Niemczech startowała Cassandra Orschel. Zawodniczka wczoraj na zakończenie swoich startów uplasowała się na miejscu trzecim konkursu 145 cm z rozgrywką. Dosiadała holsztyńskiej klaczy DACARA E. Bezbłędnie jeździła też w finale 140 cm rundy młodych koni, gdzie na oldenburskiej klaczy NEUGECHWENTS LORETTA uplasowała się na 7 miejscu. Wcześniej podobny konkurs bez błędów ukończyła też na westfalskim wałachu ELDORADO 164. Wspólnie z DACARĄ E Cassandra Orschel była też bezbłędna w piątkowym konkursie 140 cm. 


Wyniki TUTAJ