Właśnie ruszył pierwszy etap selekcji do tegorocznej aukcji młodych koni skokowych, zaplanowanej na 8 grudnia Cavaliada Horse Auction 2023. Jak i kiedy zgłosić na nią konia?


 

To już trzecia edycja aukcji towarzyszącej międzynarodowym zawodom Cavaliada Poznań, które w tym roku zostaną rozegrane aż w randze 4*. Ubiegłoroczna edycja aukcji była zupełnie wyjątkowa. Najdroższy koń osiagnął cenę 77 000 euro, suma sprzedaży wyniosła 394 500 euro, a średnia cena 26 300 euro. Większość wylicytowanych koni trafiło do polskich i zagranicznych stajni sportowych.


 

Jakie konie mogą uczestniczyć w selekcji do CAVALIADA HORSE AUCTION 2023? 

Do udziału w Cavaliada Horse Auction 2023 zapraszamy konie skokowe z roczników 2020 i 2021, legitymujące się paszportem wydanym przez księgę zrzeszoną w WBFSH. W selekcji mogą brać udział również konie zagraniczne.
 

Oprócz talentu skokowego konie ubiegające się o prawo udziału w Cavaliada Horse Auction powinny być obdarzone poprawną budową, interesującym rodowodem (z przynajmniej jednym rodzicem sprawdzonym w sporcie) i przyjaznym charakterem.


 

Jak zgłosić konia?

Przesyłając maila zawierającego dwa zdjęcia (jedno z boku, drugie z przodu, koniecznie z widocznymi nogami i kopytami), datę urodzenia, płeć, trzypokoleniowy rodowód oraz nagranie ze skoków luzem na adres auctions@baborowko.pl 

 

W zgłoszeniu bardzo prosimy podać również swoje dane kontaktowe - adres e-mail i numer telefonu.


 

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 października. 

Ile to kosztuje?

 

Udział w I etapie selekcji jest bezpłatny. Udział w II etapie (sesja foto i video) to koszt 400 zł. Właściciele koni zakwalifikowanych do udziału w aukcji będą zobowiązani również do uiszczenia opłaty organizacyjnej. 


 

Jak przebiega selekcja do udziału w CAVALIADA HORSE AUCTION 2023?

Selekcja do aukcji jest podzielona na dwa etapy. I Etap odbywa się online. Na podstawie nadesłanych zgłoszeń komisja dokonuje oceny i kwalifikuje konie do II Etapu. Podczas II etapu kandydaci do aukcji uczestniczą w sesji foto i video w skokach luzem. Konie wstępnie zakwalifikowane do udziału są następnie skierowane na szczegółowe badanie weterynaryjne. Cały drugi etap selekcji odbywa się "na żywo" w Baborówku. 


 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami

Zajrzyj na oficjalną stronę internetową Cavaliada Horse Auction https://auction.cavaliada.pl/pl wyślij nam maila na adres auctions@baborowko.pl lub zadzwoń pod numer 606 875 999