Słoneczna pogoda, perfekcyjnie przygotowana i wymagająca próba terenowa – tak w skrócie można opisać tę Eliminację Pucharu Polski WKKW.

4. miejsce w najtrudniejszym konkursie -  CIC3* zdobył reprezentant gospodarzy – Kamil Rajnert,  który dzięki temu umocnił się na pozycji lidera Pucharu Polski w kategorii seniorów. Drugie miejsce w rankingu zajmuje aktualny Mistrz Polski – Paweł Warszawski, a trzecie Łukasz Kaźmierczak. W kategorii Juniorów prowadzenie objęła Aleksandra Grzybkowska, na miejscu drugim znajduje się Agata Jodko, a na trzecim Marta Kosik. W grupie Juniorów Młodszych punkty zdobyła jedynie Wiktoria Knap, która zajęła 20 miejsce w CIC1*, zainkasowała 17 punktów i objęła prowadzenie w rankingu.
Kolejna III Eliminacja Pucharu Polski WKKW odbędzie się w dniach 21-23 czerwca na terenie Ośrodka Sportów Konnych Społowicz – Jaroszówka. Podczas tych zawodów rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski Juniorów WKKW, Zapraszamy!