Kolejne bardzo dobre przejazdy zanotowali dzisiaj nasi reprezentanci na zagranicznych zawodach.

CSI4*, CSI1*, CSIYH Andalucía Sunshine Tour, Vejer de la Frontera (ESP)

Maksymilian Wechta uplasował się dzisiaj dwukrotnie na trzecim miejscu – na ogierze Clear One w konkursie o wysokości 130 cm i na ogierze Chepettano w konkursie 135 cm. W tym samym konkursie bezbłędny przejazd zanotowała Maria Branka-Borja na klaczy Camilla a uzyskany czas dał jej 23 miejsce w klasyfikacji.

W konkursie 140 cm po jednym błędzie mieli Maksymilian Wechta na wałachu Mistique i Maria Branka-Borja na wałachu Diamond 2000 Z.

CSI4* The Zangersheide International, Opglabbeek (BEL)

Dzisiaj Jarosław Skrzyczyński wystartował tylko w jednym konkursie o wysokości 130 cm, w którym na wałachu Phiddich van het Hertenrooi pokonał obie fazy bezbłędnie i zajął 25 miejsce.

CSI3* San Giovanni in Marignano (ITA)

Cenne punktu do światowego rankingu zdobył dzisiaj Andrzej Opłatek. W dwufazowym konkursie o wysokości 145 cm zajął wysokie 5 miejsce na wałachu Le Cordial. A w konkursie 140 cm, w którym startował na wałachu Nordsturm. Po bezbłędnym przejeździe uplasował się na trzeciej pozycji.

CSI3* Neumünster (GER)

W rozegranym wczoraj wieczorem konkursie 150 cm Cassandra Orschel na klaczy Dacara E miała jeden błąd. Dzisiaj ta para pokonała bezbłędnie parkur konkursu 155 cm, który zaliczany był do rankingu Longines. Jeden błąd w rozgrywce oraz czas 45,34 s pozwolił na zajęcie 11 miejsca w klasyfikacji.

W drugim konkursie dla koni 7 i 8 letnich Cassandra Orschel miała jeden błąd na wałachu Eldorado.

CSI2* Azelhof (BEL)

Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci w rozegranym rano konkursie o wysokości 135 cm. Miejsce 3 zajęła w nim Aleksandra Kierznowska na wałachu Amerique Landais, która bezbłędnie pokonała parkur także na klaczy Luna vd Mespel (11 m.). Na 6 pozycji uplasował się Michał Tyszko na Marco Polo.

Swoje przejazdy w konkursie 140 cm z jednym błędem ukończyli Aleksandra Kierznowska na klaczy Badorette i Michał Tyszko na ogierze Diarado’s Dream.