W sobotę 6 kwietnia 2019 roku w Lexington w stanie Kentucky McCauley, Alltech i International Alliance of Equestrian Journalists (IAEJ - Międzynarodowe Stowarzyszenie Dziennikarzy Jeździeckich) ogłosiły listę zwycięzców McCauley Alltech „A +” Award za 2018 rok.

 

Z inicjatywy firmy Altech i IAEJ po raz pierwszy nagrody za wybitne relacje z międzynarodowych jeździeckich zawodów przyznano w 2010 roku. Motywem przewodnim tej inicjatywy była chęć nagradzania kreatywności, pasji i doskonałości w dziennikarstwie jeździeckim.
Za pracę w ubiegłym roku przyznano następujące nagrody:

 

W kategorii Artykuł:
Sébastien Roullier, Asnières-sur-Seine, FRANCJA, za tekst „Specjalne dossier FEI World Equestrian Games Tryon 2018: Endurance” opublikowany w magazynie GRANDPRIX, wydanie z października 2018 roku.

 

W kategorii Nagranie:
Jenni Autry, Kennett Square, PA U.S.A., za wywiad Samem Watsonem „WEG 2018: Sam Tells All” Wywiad nadany przez EventingPodcast.com. 25 września 2018 r.

 

W kategorii Fotografia:
Łukasz Kowalski, Tarnowskie Góry, POLSKA, za zdjęcie pt. „Jeśli nie możesz go pokonać, ciesz się nim!” pokazujące uśmiechniętego jeźdźca ujeżdżeniowego z wyciągniętą ręką w deszczu opublikowanego na stronie Eurodressage.com w dniu 16 czerwca 2018 roku.

 

 

Każdemu wyróżnieniu McCauley Alltech „A +” Award towarzyszy nagroda w wysokości 500 USD.