Najmłodsi adepci sztuki jeździeckiej będą mieli niebywałą okazję do zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością jednych z największych zawodów w Polsce.

 

Podczas 4Foulee CSI4* Poznań, które zaplanowane są na 7-9 czerwca 2019 roku na Hipodromie Wola, jednym z punktów programu będą pokazy Pony Games. Mogą w nich wziąć udział dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Konie do pokazu dostarczy specjalizujący się w pracy z najmłodszymi Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn.

Wyboru 16 dzieci dokona komisja powołana przez organizatora, która oceni umiejętności jeździeckie dziecka na podstawie przesłanego filmu. Na filmie oprócz zaprezentowania umiejętności, dziecko może przekonywać komisję, dlaczego to ono ma być wybrane. Film wideo o długości do 2 minut należy przesłać przy pomocy wetransfer.com na adres tarantevents@gmail.com. W opisie (pole Message) należy podać: imię i nazwisko dziecka, wiek, nazwiska rodziców (opiekunów), nazwisko osoby odpowiedzialnej za dziecko podczas pokazu. Filmy można przesyłać do 27 maja 2019 roku.

Poniżej: Regulamin „Pony Games 4Foulee” podczas CSI4* Poznań 2019

 

Do zobaczenia na 4Foulee 2019.