Mistrzowskie zmagania rozegrano na trasie o długości 160 km. podczas zawodów CH-E-E-Open**** MEYDAN FEI Open European EC rozegranych w czeskiej miejscowości Most.

W Mistrzostwach Europu wystartowało 71 par, a ukończyło je 29. w stawce tej było 3 zawodników reprezentujących Polskę. Ryszard Zieliński startujący na klaczy GANDAWA został wyeliminowany z powodu kulawizny konia na bramce nr. 4. Olga Cisielska dosiadająca GARDU PINTU ze średnią 14.740 km/h uplasowała się na 24. miejscu.
Miło nam poinformować,że polska amazonka Kamila Kart startująca na RAILA DES SABLES uzyskując średnią prędkość 20,192 km/h zakończyła udział w ME na trzecim miejscu!
Serdecznie gratulujemy zdobycia brązowego medalu!

Oprócz zawodników z kontynentu europejskiego w zawodach wystartowali reprezentanci z innych kontynentów. W pliku do pobrania wyniki ME oraz klasyfikacja „open” międzynarodowych zawodów CH-E-E-Open**** MEYDAN FEI Open European EC.